• Home
  • /
  • Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja w Krynicy-Zdroju 2017

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja w Krynicy-Zdroju 2017

4 gru, 2017 / 0

„Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja w Krynicy-Zdroju”

 

W dniach 15-17.12.2017 po raz trzeci odbędzie się w Krynicy-Zdroju „Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Hokeja”.

W turnieju weźmie udział ok. 300 dzieci zawodników z rocznika 2008 i młodsi.

Organizatorem turnieju jest Krynickie Towarzystwo Hokejowe Klub Młodzieżowy Krynica przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Gminy Krynica-Zdrój oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju.

Zmagania turniejowe rozpoczną się w piątek, 15 grudnia o godzinie 11:00 i potrwają do niedzieli 17.12.2017 roku.

Drużyny po rozegraniu meczy w grupach (w dniach 15 i 16.12.2017) spotkają się w meczach decydujących o miejscach w turnieju w niedzielę 17.12.2017 r.

Tego samego dnia o godzinie 16:00 zaplanowana jest oficjalna ceremonia wręczenia nagród, po której do wszystkich uczestników turnieju oraz zawodników KTH KM Krynica przybędzie z paczkami Mikołaj.

Każdy z uczestników turnieju otrzyma wyjątkowy medal, którego projekt został stworzony specjalnie na tą imprezę oraz pamiątkowy dyplom, a biorące udział w turnieju drużyny puchar i pamiątkowy dyplom.

W ceremonii otwarcia i zakończenia turnieju wezmą udział władze naszego miasta oraz pan Jerzy Mruk, kryniczanin – wieloletni zawodnik (bramkarz), trener reprezentacji Polski, pomysłodawca i propagator wprowadzenia rozgrywek Mini Hokeja w Polsce.

W tym roku w gronie honorowych uczestników miło nam będzie gościć pana Andrzeja Tkacza, bramkarza hokejowego, olimpijczyka, trenera i jednego z głównych autorów zwycięskiego meczu z ZSRR w 1976 roku w Katowicach podczas Mistrzostwach Świata grupy A.

W tegorocznym turnieju do udziału zaproszone zostały także drużyny z  zagranicy.

Udział swój potwierdziły drużyny z Łotwy, Ukrainy i Słowacji.

 

Wszystkie informacje z turnieju zamieszczane będą na bieżąco na stronie klubu: www.kthkmkrynica.pl oraz stronie sympatyków KTH: www.kth.i24.pl

 

Turniej współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Krynica-Zdrój.

W organizacje turnieju włączyło się wielu sponsorów za co serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania dla firm: Jas-Pol, ERBET, INSTEL Krynica, CECHINI Muszyna, Muszynianka, Concept Music Art, Piekarnia Sekuła, Hokej.NET.