• Home
  • /
  • Rozlicz 1% dla KTH KM Krynica

Rozlicz 1% dla KTH KM Krynica

22 mar, 2018 / 0

Na naszej stronie pojawił się baner programu do rozliczania podatku od osób fizycznych.

Po kliknięciu na niego zostaniemy przekierowani do programu PITax, dzięki któremu w bardzo prosty sposób można rozliczyć się z Urzędem Skarbowym nie posiadając żadnej specjalistycznej wiedzy.

Wystarczy przygotować otrzymane od pracodawcy druki PIT -11, a program krok po kroku umożliwi bezproblemowe rozliczenie.

Program ma bardzo dobrze opracowany system graficzny wymagając od wypełniającego jedynie przepiania danych z otrzymanych od pracodawcy dokumentów PIT11.

Osoby korzystające z ulg podatkowych, będą mogły na poszczególnych etapach rozliczenia wybrać wszystkie możliwe odliczenia odpowiadając (klikając na podpowiedzi programu) na zadane przez program pytania.

Program umożliwia rozliczenie się z Urzędem Skarbowym on-line, wystarczy po skończeniu rozliczenia w widoczne na stronie miejsce wpisać zeszłoroczny przychód (pozycja  64 z zeszłorocznego zeznania podatkowego). Po wysłaniu zeznania podatkowego przez internet otrzymujemy na podany adres mailowy druk UPO (Urzędowe Poświadczenie Odbioru), który jest dokumentem potwierdzającym złożenie naszego zeznania podatkowego.

Program działa bez zarzutów (sprawdzone osobiście) a przypisany na stałe numer KRS naszego klubu pozwala na przekazanie 1% dla KTH KM Krynica.

Zachęcamy wszystkich do rozliczenia się za pomocą programu PITax.pl

 

Zawsze rozliczałem swoje zeznanie podatkowe osobiście i z pełną odpowiedzialnością mogę stwiedzieć, że program PITax jest najprostszy i najbardziej intuicyjny z wszystkich z jakich do tej pory korzystałem.

Najlepszym sposobem aby się przekonać czy taki sposób rozliczenia nam odpowiada to spróbować samemu 🙂 

 

New Form